۱۳۹۱ مرداد ۱۳, جمعه

بیانیه کمپین سفارت سبز در خصوص تصمیمات مهم شورای مشترک سپاه قدس،اطلاعات،خارجه در مورد نقشه های جدید و ضد ملی رژیم جمهوری اسلامی

بخشی از تصمیمات شورای مشترک سپاه قدس،اطلاعات،خارجه بریاست هاشمی رفسنجانی و معاونت دکتر ولایتی بشرح زیر خلاصه میشود:


یک-با سرنگونی حاکمیت سوریه،مابقی متحدین منطقه ای نظام بشدت آسیب پذیر خواهند شد.

دو-پرچین کاملا پاکسازی شده و آماده برای بازرسی آژانس است.باید به آژانس و نماینده 5 بعلاوه 1 پیغام داد،تهران آماده قبول شرایط، بصورت مرضی الطرفین است.

سه-زمینه فکری این تصمیم در محافل غرب فراهم شده و چون غرب هم احتیاج به زمان دارد و در شرایطی نیست که به ایران حمله کند،در نتیجه فرصت لازم برای مصالحه فیمابین و لغو تحریم ها فراهم گردیده است.

چهار-همانطور که به جمع شدگان معترض در مقابل مجلس توصیه شد و پذیرفتند 7 الی 8 ماه تا پایان دوره ریاست جمهوری تحمل نموده، از آن پس با به عهده گرفتن امور قوه مجریه توسط تیم معتدل ،مسائل حل میشود.در محافل غرب نیز روی مهلتی مشابه کار و بعضا پذیرفته شده است.

پنج-شورای ملی سکولار دموکرات بر انداز به بن بست رسیده و برنامه شبیه سازی موازی پیشرفت داشته و موفقیت هایی بدست آورده است.

با توجه به مراتب فوق باستحضار هموطنان میرساند.

یک-باین ترتیب لحن خشن و تند رهبر جمهوری اسلامی در اعلام شرایط جنگی در کشور،پوششی تعمدی در مقابل آنچه که در عمل می گذرد بوده،پشت پرده به سازش اتمی و خوردن جام زهر اتمی ،بشکلی که به اسم رهبر تمام نشده،تیم ریاست جمهوری را در عمل بعنوان عامل اجرائی کشور،مسئول هم قحطی در کشور و هم آشتی اتمی معرفی نماید،تصمیم گرفته شده است.

هدف ریزش طرفداران احمدی نژاد و تبدیل آنان به اصلاح طلبان حکومتی بشکلی است که به جنبش سبز و طرفداران آقایان موسوی و کروبی نپیوسته ، شخص احمدی نژاد از اعتراضات اقشار جامعه به قحطی و گرانی و شورش های احتمالی (قبل از رسیدن به سازش اتمی با غرب) سوء استفاده ننموده،سوار موج تظاهرات مردمی بنفع تیم خود نشود.

دو-سایت نظامی اتمی پرچین را بکمک متخصصین روسی،از تاسیسات و ارتعاشات آزمایشات اتمی پاکسازی نموده، پروژه بکلی سرّی اتمی را به مکان سرّی دیگری منتقل نموده اند.

سه-تیم هاشمی-ولایتی در خارج از کشور دو اقدام بسیار مهم و موِثر بنفع رژیم را بانجام رسانده اند.

الف-با لابیگری در محافل غرب اینطور وانمود شده که رهبر، آماده پذیرش خواسته های غرب هست. اما از تیم احمدی نژاد بخاطر تحرکاتی در ارتش،سپاه،بخشی از روحانیت و بازار و قشر اداری بمنظور خرابکاری در پروسه سازش اتمی نگران بوده، در نتیجه نیاز به 7 الی 8 ماه فرصت هست تا پس از خاتمه ریاست وی و انتخاب فردی معتمد و معتدل در رأس قوه مجریه مثلا نخست وزیر منتخب مجلس بجای رئیس جمهور،کلیه مسائل فیمابین با غرب یکجا و کلی حل و فصل گردد.

ب-با توجه به بیانیه ای که در خصوص اظهارات رهبر جمهوری اسلامی مبنی بر دعوت از بنیانگزاران اولیه جمهوری اسلامی شامل توده ای های وابسته و چپ های دیگر وابسته و نیز گروه های ملی،مذهبی وابسته برای ایجاد یک آلترناتیو موازی بکمک اصلاح طلبان دولتی در خارج در مقابل شورای ملی سکولار دموکرات برانداز که بشکل رنگین کمان ملت ایران(شامل جنبش سبز) حول محور خواسته های حداقلی ،متحد شده اند و قبلا باستحضار هموطنان رسیده،اینک بنظر میرسد اطاق فکر هاشمی-ولایتی توانسته اند برای تطهیر رهبر در بین اعضای آلترناتیو موازی و انداختن تمامی بدبختی ها و گرفتاری های موجود ،بعهده دولت احمدی نژاد ،با وعده بهتر شدن همه کارها پس از 7،8 ماهی که برای خاتمه دولت وی باقی است،در باغ سبز دیگری را بخاطر تبدیل دوباره عده ای به ابزار رژیم اسلامی شدن،بدست آورده اند.

باین ترتیب تنها راه ممکن برای رهایی از شرایط موجود، تحقق هر چه سریعتر فراخوان شورای ملی و انتخاب سخنگوی ملت ایران بشکل کاملا دموکراتیک و انتخابی می باشد.که جز با اتحاد احزاب ،جمعیت ها،نهادها،گروه ها و شخصیت های اپوزیسیون تحقق نخواهد یافت.
برای حصول باین اتحاد نیز باید هر فرد یا جمع ایرانی مخالف این بساط که سرقفلی نام و اعتبار و آوازه دارند.این سرمایه فردی یا جمعی را به آن دنیا موکول ننموده هم اکنون خرج و صرف تشکیل یک سرمایه ملّی بعنوان شورای ملی سکولار دموکرات براندازنمایند.

هموطن شرایط شبیه دوران 37 روزه شادروان بختیار است. آن روز ها وی را تنها گذاشتیم.اکنون روح وی در تک تک دلسوزان وطن متبلور و متجلی شده بیائید این بار وی را تنها نگذاریم.

کمپین سفارت سبز
سوم اوت 2012 http://www.sefaratesabz.comهیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر